Ev Proje Emlak Yayıncılık

Ev Proje Emlak Yayıncılık (Görüntülenme Sayısı: 207)
Sektör Emlak Konut
İlan Tarihi 9 yıl önce
Firma No 79
Telefon (0216) 365 81 58
Faks (0216) 526 20 23
Web Sitesi http://www.evproje.com
Adres Necip Fazıl Mah. Necip Fazıl Bulv. Sultan İş Merkezi Kat: 3 No:9
İl/İlçe Ümraniye / İstanbul
Firma Hakkında

1953 yılı itibari ile kurulmuş olan ve kurulduğu günden bu yana ilerleyişini hiçbir şekilde durdurmamış Emlak Konut insanlara en iyiyi vermek için çalışmalarına devam etmektedir. Emlak konut özellikle de son zamanlarda insanların ismini çok daha fazla duyduğu şeylerden bir tanesi.

Çünkü özellikle de kentsel yapılaşmanın başladığı yerlerde yıkılacak ve yıkılmakta olan yapıların tekrardan yapılması, bunlar yapılırken de hiçi kimsenin mağdur olmaması için çalışmalara devam etmektedir.

Bu iş için birçok farklı inşaat firması da çalışmalarını sürdürmeye devam etse de devletin adı altında yapılan hizmetler de bu alanda başarılı bir şekilde ortaya çıkmaktadır.

Ortaya çıkardığı projelere her geçen gün birbirinden farklı isimleri dahil etmeye devam eden Emlak Konut, kendine koymuş olduğu başarı çıtasını yükseltmeye de devam etmekte ve bu alanda kendine bir rakip bulamadığı için de kendi kendine yarışmaktadır.

Emlak Konut yalnızca devlete ait bir kurum değildir, son zamanlardaki özelleştirme ile birlikte aynı zamanda gayrimenkul ortaklığına dönüşürken bu alanda da tek olmayı başarmıştır. Ve bunun sonucunda da ortaya devlet kurumu ile özel kurumun birleştiği ve büyük bir uyum içerisinde çalışmalara devam ettiği görülmektedir.

İlk dönemlerde tamamen devlete ait olan Emlak Konut, 2010 yılı itibari ile halka arz edilmiştir. Başarısı ile orantılı olacak şekilde müthiş bir ilgi gören marka bu konuda da kırılması zor bir rekor kırmış oldu ve devlet özel birlikteliği de hiç olmadığı kadar muhteşem bir şekilde oluştu.

Bu oluşumla birlikte de eskisinden çok daha başarılı atılımlar meydana geldi ve insanlara hiç olmadığı kadar muazzam yapılar inşa edilmeye de başlamış oldu.

İnsanlara yalnızca yeni evler değil aynı zamanda sağlıklı ve kaliteli evler ile yaşam alanları ortaya çıkarmaya çalışan Yeni Projeler, bu zamana kadar yaptıkları ile de ileride dönemlerde yapacaklarının da küçük bir örneğini ortaya koymaktadır.

Böylelikle de insanlar konut tercihlerinde bu ismi gördükleri zaman başka türde bir araştırmaya gerek duymadan istedikleri tarzda konutları seçecek ve geçmişe oranla çok daha farklı bir şekilde yaşama alanlarına sahip olabilecektir. 

banner241

banner183