Arc Toner Dolum ve Bilgisayar

Arc Toner Dolum ve Bilgisayar (Görüntülenme Sayısı: 789)
Sektör Toner Dolum
İlan Tarihi 11 yıl önce
Firma No 12
Telefon 0212 347 89 99
Faks 0212 347 89 99
Web Sitesi http://www.arctonerdolum.com
Adres Kervangeçmez Sok. Dilan Pasajı 7/42
İl/İlçe Mecidiyeköy / İstanbul
Firma Hakkında
Değişen teknolojinin getirdiği yenilikleri en iyi şekilde size suna bilmek için piyasada yerini alan ARC Toner Dolum Merkezi, uygun fiyatları ve kalıcı çözümleriyle siz müşterilerine sınırsız hizmet sunmaya başlamıştır. Tüm dünyada gerçekleşen teknolojideki hızlı değişimleri, en hızlı şekilde Türk pazarına sağlamaktayız.
Daha önce birçok firma ile çalışan firmamız Arc Toner Dolum Merkezimizin açılmasıyla bu sektörde öncü ve lider konumuna geçmiştir. Verdiğimiz hizmetin kalitesi, yaptığımız işlerin arkasında bulunmamız bu günlere gelmemizde önemli rol oynamıştır. Kurallarından ve çalışma prensiplerinden hiçbir şekilde taviz vermeyen firmamız zamanın ilerlemesine ve değişen teknolojiye ayak uydurarak gelişen teknolojiyi sizlerin ayağınıza getirmiştir. Değişen teknoloji karşısında hem donanımsal hem de yazımsal olarak kendimizi geliştirmekteyiz.
Firmamız en iyi kalitede sunduğu hizmet ile sizi kartuş dolumu ve toner dolumu ile uğraştırmadan cihazlarınızın dolumunu gerçekleştirmektedir. Cihazlarınız eskisinden çok daha iyi bir performansla çalışarak sizin ihtiyacınızı karşılamaktadır. Toner dolum işi oldukça zahmetli ve zor olmasından dolayı bu işi yapan kişileri üst düzey tecrübeye sahip olması gerekir. Tecrübeli çalışanlarımızla size kaliteli hizmet vermekteyiz. Çalışanlarımızın tecrübeli ve eğitimli olması sıfır hatayla her çeşit cihazlarınıza dolum yapmaktadır.  Kartuş dolum işlemi de en az toner dolumu kadar zor olmakla beraber biz sizlere en iyi kaliteyi sunuyoruz. Bu üstün başarımızdan dolayı herkese örnek olmaktayız. Misyonumuzu kendilerine amaç edinen firmaların olduğunu görmek hiçte zor değil.
Her türlü orijinal toner, orijinal kartuş, muadil toner ve muadil kartuş elimizde mevcut olup tamirini yapmaktayız. Ayrıca bilgisayar tamiri, printer tamiri ve yazıcı tamiri yapmaktayız. Cihazlarınızı en kaliteli malzemeler kullanarak en iyi şekilde tamir ediyoruz. Her türlü garantiyi sunarak müşterilerimizi bizden memnun ayrılmalarını sağlıyoruz.
Amacımız sadece en iyi şekilde hizmet vermek değil; iyi hizmeti en ucuz kalitede sunmaktır. Firmamızın kullandığı kaliteli cihazları bu kadar uygun fiyatlarla sunması bizleri en çok tercih edilen firmalardan biri yapmaktadır. Evet,  cihazlarımızın kalitesinden ve fiyatlarımızın uygunluğundan iddialıyız. Önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Ücret bizim için ikinci sıradadır. Verdiğimiz hizmet kalitesiyle bunu açık bir şekilde göstermekteyiz.
Firmamız başlatmış olduğu, boş kartuş ve toner toplama işiyle sizlerin çöpe atarak çevreye zarar verdiğiniz boş kartuşlarınızı sizden para karşılığı alarak hem sizin para kazanmanızı sağlıyor hem de çevrenin kirlenmesini önlüyor. İsterseniz bu boş kartuşlarınızı doldurup tekrar kullanabilirsiniz. Marka ve modeli ne olursa olsun her türlü cihazınız için bir çözümümüz bulunmaktadır. Standartların üstünde kullandığımız malzemelerimizle baskı ve görselliğinizi en üst seviyeye çıkarmaktayız. Hizmette üstün kalite ve güler yüz arıyorsanız bizimle tanışmanızı öneririz.
ARC Toner Dolum Merkezimiz sizlere verdiğimiz sınırsız hizmetle ekonomide tasarruf yapmanızı sağlamaktadır. En iyi bilgisayar tamiri en kaliteli kartuş ve toner dolumu ve kaliteli personeliyle hizmetiniz de olan ARC Toner Dolum Merkezi teknolojinin en son modellerini sizlere sunmakta sınır tanımamaktadır.
Her zaman ileriye yönelik fikirleri hizmet sunmaktayız. Gelişen teknolojinin hızına ayak uydurarak kaliteyi hızlı bir şekilde sizlere sunmak en önemli görevimiz. Büyük bir şehir olan İstanbul’ un en iyi firmaları arasında olmak bizi gururlandırırken, bu gurur bizleri şımartmadan işimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlamaktadır. Kaliteli hizmet yüksek ücret ödeyerek aldığınız hizmet anlamına gelmez. Kaliteli hizmet karşılığını en düşük fiyatlarla aldığınız, memnuniyetinizin en yüksek değerde olduğu hizmettir. Sunduğumuz hizmetin kalitesinden hiç şüphemiz yoktur.
Sonuç olarak kaliteli ve uygun hizmet almanız için sizi ARC Toner Dolum Merkezimize davet ediyoruz. Kaliteyi gelin bizde görün.

banner241

banner183